Miot C
27. Kwiecień 2017

Mamy szczenięta !

MIOT C

30.05.2017 Seta została mamą 8 cudownych maluszków.
Mamy 4 piękne suczki i 4 przystojnych chłopców.

GALERIA

 
Suczki

 


Pieski

 

Mamą tego miotu zostanie "Seta" Lordsett Show And Shine, a tatą "Dixon" Cardhu Ain't Got You, który urodził się w Australii i mieszka w hodowli Sieger's w Danii. Rodzice szczeniąt to psy o wybitnych osiągnięciach wystawowych oraz cudownym łagodnym i zrównoważonym temperamencie. Jesteśmy pewni, że będą wspaniałymi psami rodzinnymi, których uroda zadowoli nawet najbardziej wymagających właścicieli.
Rodzice posiadają badania w kierunku dysplazji stawów biodrowych, oczu oraz PRA Cord1.


Piękna mama
"Seta" Lordsett Show And Shine
Piękna mama
"Seta" Lordsett Show And Shine
Przystojny tata
"Dixon" Cardhu Ain't Got You
Przystojny tata
"Dixon" Cardhu Ain't Got You

Zakup szczenięcia to mądry i świadomy wybór hodowli. Zakup malucha to obdarzenie się wzajemnym zaufaniem.
Osobom, które nam zaufały i wybrały naszą hodowlę ZAWSZE służymy radą, cenną informacją, pomocą oraz wieloletnim doświadczeniem.
Nie mamy więcej niż ok. 2-3 mioty rocznie dlatego listy osób oczekujących na malucha często są już zajęte w momencie urodzenia szczeniąt.
Starannie dobieramy nowych opiekunów dla naszych szczeniąt i zawsze zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakupu malucha, jeśli przyszły opiekun budzi nasze wątpliwości.

Szczenięta z naszej hodowli cechuje nie tylko doskonałe zdrowie, piękny wygląd, ale również wspaniały springerowy charakter - wesoły, odważny, przyjaźnie nastawiony do świata, ludzi i zwierząt. Maluchy wychowują się w naszym domu, otoczone miłością i troskliwością. Dokładamy wszelkich starań, aby szczenięta opuszczające nasz dom były dobrze zsocjalizowane w czym dzielnie nam pomagają nasz syn Filip i nasze 3 koty :)

Maluszek opuszczający naszą hodowlę otrzymuje : metrykę, książeczkę zdrowia, kopię przeglądu miotu, umowę kupna - sprzedaży, szczenięcą wyprawkę oraz "instrukcję obsługi", która zawiera odpowiedzi na pytania dotyczące żywienia, pielęgnacji, wychowania, wystaw.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie
oraz zapraszamy do zakładki Poznaj Bliżej Springera.