Miot B
27. Kwiecień 2017

Mamy Szczenięta !

MIOT B

30.05.2017 Tequila urodziła 10 pięknych szczeniąt !
Mamy 3 czarujące suczki i 7 wspaniałych chłopców.
Szczenięta z tego miotu będą mogły zamieszkać w nowych domach pod koniec lipca.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt .

GALERIA

 Suczki

 

Pieski

 

 Mamą tego miotu zostanie "Tequila" Lordsett Tequila Sunrise, a tatą "Sam" Beresford Wild West Hero, który urodził się w Anglji . Rodzice szczeniąt są młodymi psami , które w pięknym stylu rozpoczęły karierę wystawową. Zarówno Sam jak i Tequila mają radosny i wesoły temperament typowy dla rasy. Oczekujemy szczeniąt , które będą wspaniałymi psami rodzinnymi jak i spełnią się jako psy pracujące w różnych dziedzinach.
Rodzice posiadają badania w kierunku dysplazji stawów biodrowych, oczu oraz PRA Cord1.
Lista osób oczekujących na maluszka z tego miotu jest jeszcze otwarta.
 
 

 


Sam i Tequila

 
piękna mama
Lordsett Tequila Sunrise


przystojny tata
Beresford Wild West Here

 

Zakup szczenięcia to mądry i świadomy wybór hodowli. Zakup malucha to obdarzenie się wzajemnym zaufaniem.
Osobom, które nam zaufały i wybrały naszą hodowlę ZAWSZE służymy radą, cenną informacją, pomocą oraz wieloletnim doświadczeniem.
Nie mamy więcej niż ok. 2-3 mioty rocznie dlatego listy osób oczekujących na malucha często są już zajęte w momencie urodzenia szczeniąt.
Starannie dobieramy nowych opiekunów dla naszych szczeniąt i zawsze zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakupu malucha, jeśli przyszły opiekun budzi nasze wątpliwości.

Szczenięta z naszej hodowli cechuje nie tylko doskonałe zdrowie, piękny wygląd, ale również wspaniały springerowy charakter - wesoły, odważny, przyjaźnie nastawiony do świata, ludzi i zwierząt. Maluchy wychowują się w naszym domu, otoczone miłością i troskliwością. Dokładamy wszelkich starań, aby szczenięta opuszczające nasz dom były dobrze zsocjalizowane w czym dzielnie nam pomagają nasz syn Filip i nasze 3 koty :)

Maluszek opuszczający naszą hodowlę otrzymuje : metrykę, książeczkę zdrowia, kopię przeglądu miotu, umowę kupna - sprzedaży, szczenięcą wyprawkę oraz "instrukcję obsługi", która zawiera odpowiedzi na pytania dotyczące żywienia, pielęgnacji, wychowania, wystaw.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie
oraz zapraszamy do zakładki Poznaj Bliżej Springera.