Aktualne Mioty

szczenięta » Aktualne Mioty

Aktualnie nie posiadamy szczeniąt na sprzedaż.

Wiosną 2024 planujemy dwa bardzo ciekawe mioty.

Miot C
spodzieway się narodzin maluszków  pod koniec kwietnia.

Miot D 
planowana data narodzin to maj.


lista osób oczekujących jest jeszcze otwarta

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do zapoznania się z zakładkami "O rasie".
Szczenięta z naszych poprzednich miotów mogą Państwo zobaczyć w zakładce "Archiwum miotów"

 


Rodzice wszystkich naszych szczeniąt mają przebadane biodra oraz oczy, a także posiadają testy genetyczne dotyczące rasy.
Nasza hodowla jest małą, ale profesjonalną hodowlą, dbającą o  rozwój i komfort szczeniąt na najwyższym poziomie. Psy mieszkające w naszej hodowli wiodą szczęśliwe życie otrzrymując doskonałą opiekę, czułość i zrozuienie rasy.
Szczenięta powołane są na świat w oparciu o wiedzę i pasję, od pierwszych dni otoczone miłością i troskliwością. Nasze doświadczenie hodowlane to 20 lat hodowli i pracy związanej z kynologią. W hodowli kojarzymy psy tylko najwyższej klasy, posiadające komplet badań adekwatnych dla rasy.
Przyszli opiekunowie naszych szczeniąt otrzymują pełen pakiet niezbędnej wiedzy przed zakupem szczenięcia, prowadzimy seminaria oraz pogadanki dla nabywców naszych dzieci.
Oferujemy szeroką wiedzę i służymy radą z zakresu żywienia, pielęgnacji, wychowania oraz poszczególnych zagadnień weterynaryjnych przez całe życie Lordsettowego potomka.
Jeśli macie Państwo wysokie wymagania wobec przyszłego członka rodziny oraz hodowli, z której ma on pochodzić to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Facebook