Planowane mioty

szczenięta » Planowane mioty

MIOT - "U"
Planowana data krycia : pażdziernik/listopad 2021
Planowana data narodzin : grudzień 21/styczeń 2022
Tym razem mamą zostanie Lordsett Khalessi. Nasz piękny promyczek, oaza spokoju i cierpliwości. Na tatę tego miotu wybraliśmy pięknego "Magnusa" Siegers Crocodile Rock. Magnusa mieliśmy okazję poznać osobiście podczas wizyty w Danii w hodowli Sieger's. Urzek nas jego ciepły i pełen słodyczy temperament.
Mamy nadzieję, że  ta wyjątkowa para doczeka się równie wyjątkowych dzieci :)
Lista osób oczekujących jest już zamknięta.

 

Nasze plany na rok 2022 przedstawimy niebawem.
Osoby zainteresowane maluchem w 2022 zapraszamy do kontaktu.Rodzice wszystkich naszych szczeniąt mają przebadane biodra oraz oczy, a także mają testy genetyczne w kierunku PRA Cord1, Fucosidosis
Nasza hodowla jest małą ale profesjonalną hodowlą, dbającą o o rozwój i komfort szczeniąt na najwyższym poziomie. Szczenięta powołane są na świat w oparciu o wiedzę i pasję, od pierwszych dni otoczone miłością i troskliwością. Nasze doświadczenie hodowlane to ponad 17 lat hodowli i pracy związanej z kynologią. W hodowli kojarzymy psy tylko najwyższej klasy, posiadające komplet badań.
Jeśli macie Państwo wysokie wymagania wobec przyszłego członka rodziny oraz hodowli, z której ma on pochodzić to serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zapraszamy do zakładkek poświeconych rasie oraz informacji związanych z posiadaniem szczenięcia.

 

 

Facebook